HİZMETLERİMİZ

RUSYA GÜMRÜKLEME

Mak Lojistik olarak Türkiye'den Rusya ya ihracatlarınızda Kara ,Hava,Deniz yolu Komple Ve Parsiyel taşımalarınızda gümrükleme ve lojistik süreçleri hizmeti veriyoruz.

KONTEYNER TAŞIMACILIĞI

Taşımacılık sektöründeki kapsamlı tecrübemiz ve güçlü acenta ağımız ile müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentileri doğrultusunda uluslararası konteyner taşımacılığı hizmeti vermekteyiz.

DEPOLAMA HİZMETLERİ

Mak Lojistik olarak konusunda uzman kadrosu ve etkin depo yönetim sistemlerimizle ile müşterilerinin talep ve ihtiyaçlarına göre depolama hizmetleri sunmaktayiz.

DENEYİMLİ UZMAN KADRO

Uzman müşteri temsilcileri ile iş ortağı olduğu firmaların taleplerini ve önceliklerini en iyi şekilde tespit edip karşılamakta ve gümrükleme işlemlerinin en kısa sürede, yasalara uygun olarak ve en uygun çözüm önerileriyle gerçekleştirmektedir.

KAPIDAN KAPIYA HİZMET

Yapılan işlemlerde kapıdan kapıya teslimat seçeneklerinin dış ticaret alanlarında kolaylık sağlaması ve taşımacılık işlemlerinin daha hızlı bir şekilde belirtilen noktaya ulaştırılması hedeflenmektedir. Böylelikle müşterilerimize kolaylık imkanları tanınmaktadır.

DÜZENLİ SEVKİYAT

İyi bir lojistik, doğru bir yer hizmeti gerektirir. tüm lojistik taşımacılığını sağlam yerel ilişkilerle sürdüren Mak Lojistik, Türkiyenin her yerinden, tüm dünya noktalarına düzenli kargo taşımacılığı hizmetleri ile zamanınıza zaman katıyor.